1 / 5
Opel corsa 1.0 99g xavarisana
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 21:50

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

37 kw / 50 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski i corsa. 1.2. 8v. Pali vozi stranska za povece informacii na. tel.078.845.983.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам