1 / 1
Часови по Хармонија, Контрапункт и Форми
500 МКД
23.06.2022 19:36

Скопје Центар / Скопје

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно искуство дава часови по хармонија на музика, контрапункт и форми.
Час 45 мин, 400 ден.
Час 60 мин. 500 ден.
Тел. 078 615 694

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Ilinka
Потврден огласувач
078615694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам