1 / 1
Акумулаторски одвртувач MICHELIN + 24додатоци
1.190 МКД
Цената е фиксна
19.05.2020 16:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Акумулаторски одвртувач MICHELIN + 24додатоци со 2год. ГАРАНЦИЈА на АКЦИСКА ЦЕНА во ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ .
Посетете ја нашата ВЕБ и ФБ страна и дознајте за нашите многубројни намаленија!!!
https://www.facebook.com/TehnomakInzenering/

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ
Потврден огласувач
076777123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам