1 / 1
Брусалица 500W MATRIX - Germany 2год. ГАРАНЦИЈА
1.499 МКД
19.05.2020 16:38

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Брусалица 500W MATRIX - Germany 2год. ГАРАНЦИЈА
АКЦИСКА ЦЕНА : 1499ден.
Посетете ја нашата ВЕБ и ФБ страна и дознајте за нашите многубројни намаленија!!!
https://www.facebook.com/TehnomakInzenering/

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ
Потврден огласувач
076777123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам