Logo

Mazda 6

Број на оглас: 2792816 | Објавен на: 29.05.2020, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 4.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MAZDA 6 - 2007 g. Facelift -
2.0, 89 kw 121 KS , 6 brzini
Registrirana do 01/2021g,
Redoven servis 8/2019
ZIMSKI I LETNI GUMI, WEBASTO, euro kuka
2 kluca,
- smenti site kaisi,
- smeneti plocki
- NOV SET Korpa,lamela,drug lager i ZAMAEC (dokoku kupuvate vakvo vozilo informirajte se za ovoj servis, voobicaeno se pravi na 200.000 km i e prilicno skap od 800 do 1600 evra) !!!!!!!

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач