1 / 12
Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata
1 €
Цената не е фиксна
16.11.2022 16:47

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

partizanska 1

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od plostadot i ezeroto, nasproti nokniot klub Kuba Libre (Havana).
Kompletno opremeni so: tv+kabelska, klima ured, Wi-Fi, peskiri, fen, pegla, besplaten parking...
info na 071 855 800
ceni od 10- 15 evra za osoba vo zavisnost od periodot i dolzinata na prestojot

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gjore
Потврден огласувач
071855800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам