1 / 12
Se Iznajmuva Strog Centar OHRID
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2022 11:17

Охрид / Охрид

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid, na samo 50 metri od plostadot i ezeroto, nasproti nokniot klub Kuba Libre (Havana).
Kompletno opremeni so: tv+kabelska, klima ured, Wi-Fi, peskiri, fen, pegla, besplaten parking...
info na 071 855 800
ceni od 10- 15 evra za osoba vo zavisnost od periodot i dolzinata na prestojot

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071855800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам