1 / 7
Нови разладни витрини (Razladni vitrini)
39.900 МКД
12.05.2022 13:16

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Димензии: 200,2 x 60 x 60 cm
Нето капацитет: 360L
Енергетска класа: комерцијални апарати за индустрија
Отопување:Auto defrost
Боја: бела
Бруто волумен - 385 L
Капацитет:
Лименки од 0,33 L - 462 pcs.
Пет шишиња 0,5 L- 224 pcs.
Климатска класа- 3
Класа на внатрешната температура – S
Потрошувачка на енергија, kWh / годишно:
Со вклучен светлосен промо дисплеј - 781
Со исклучен промо дисплеј - 756
Разладен гас- R600a

Содржини на разладната витрина
Aвто defrost system
Врата со двојно стакло. PVC рамка
Вградени рачки.
Внатрешен контролен панел:
Регулатор на температурата
Внатрешен on/off прекинувач на LED внатрешно светло
On/off прекинувач за рекламниот светлосен дисплеј
LED внатрешно светло.
Рекламен дисплеј со внатрешно LED светло.
Циркуларен вентилатор за постојана и еднаква температура во целата внатршност на разладната витрина
Отварање на вратата - десно / променлива може да биде и лево
Позиционирање со помош на 2 тркала, и 2 подесиви ногарки

Внатрешни решетки:
5 подесиви жичани решетки, покриени со бела полимерна боја
Димензија на решетките (W x D) - 380 x 490 mm
Инсталационен чекор помегу решетките - 12,5 mm
Максимална носивост на секоја решетка - 40 kg
Фиксирање на решетките со помош на вогици

ЦЕНА 33813+18% ддв=39900 ден

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Филасол
Цар Самоил бр.53б
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам