1 / 6
Delovi za fiat punto ful oprema
1 €
30.01.2019 21:36

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se so vi treba za fiat punto 1.2 8 ventili so ful oprema 077631000 078301724

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
075356788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам