1 / 2
Kverneland
1.300 €
10.09.2019 11:36

Свети Николе / Свети Николе

Plugovi cetvorobrazni
marka Kverneland 12 i 14
Lice za kontakt
Toni 070 471 675
070 471 675
070 471 675

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

...
Потврден огласувач
072604474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам