1 / 2
Се продаваат градежни плацеви !!!
1 €
02.06.2021 00:20

Неготино / Неготино

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близина на Градска Порта во Неготино...

Градежните плацеви се простираат на површина од:
- 204 м2
- 322 м2

За подетални информации, контактирајте не на тел:
076/ 481-166Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
076481166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам