1 / 7
fiat punto 1.1 delovi
1 €
11.05.2022 16:15

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

se prodava na delovi za poveke informaci na trll 071 954 401

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071954401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам