1 / 5
Novi Blindirani vlezni i sobni vrati
90 €
25.12.2018 20:10

Струга / Струга

-Blindirana vlezna vrata125x210 so dve krilja 270Eur.
-Blindirani vrati za stanoj 100x210 , cena 180Eur
-Sobni vrati bela i kafeava boja 80x200 , cena 90 eur
Site vrati se komplet so kasi i so bravi.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Str
Потврден огласувач
076468940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам