1 / 1
Prodavam rezervoar za nafta
По Договор
31.01.2023 20:17

Куманово / Куманово

Prodavam poloven rezervoar za nafta koristen za kotel za parno greenje. Rezervoarot e so kapacitet od 2 toni.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070236792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам