1 / 11
* * * MAICI - S - M - L - XL - XXL * * *
130 МКД
Денес 03:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Маички

Големина:

XXL

Боја:

Други

МАИЦИ на ГОЛЕМО

* РАСПОЛАГАМЕ СО ВИСОКИ КФАЛИТЕТНИ МАИЦИ,
ВЕЛИЧИНИТЕ СЕ ПО ЕВРПОСКИ СТАНДАРДИ

* МАИЦИТЕ СЕ ПАМУЧНИ 150 Гр, ИСТО ТАКА ПОСЕДУВАМЕ МНОГУ БОЈИ И КОЛИЧИНИ

ИМАМЕ И ПОЛО МАИЦИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ И РАЗЛИЧНИ БОЈИ ЦЕНА ЗА НА ГОЛЕМО Е 230 ден

* ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА С. МАКЕДОНИЈА

* МАИЦИТЕ СЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОД 🇲🇰🇲🇰

* БPOJ.. - S , M , L , XL , XXL и 3XL

* Tel & Viber - 072 555 587

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

J&A
Потврден огласувач
072555587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам