1 / 9
Ford Fusion 1.4tdci 2005god.
2.000 €
15.11.2019 11:29

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2018

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

kolata e odlicna mnogu ekonomicna ,zacuvana servisirana
So nejze idat i plus cetiri gumi so bandasi originalni so letni gumi..
SO KLIMA koja ladi perfektno...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jonce
Потврден огласувач
070609335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам