Logo

Raft Wurth so roba

Број на оглас: 2799374 | Објавен на: 30.06.2020, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бои и лакови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Metalen Wurth raft za srafovska roba.

36x110x170cm

Povolni ceni.raft, рафт, raftovi, рафтови, stalazi, сталажи, polica, полица, polici, полици

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач