1 / 5
Osvetluvanje na Benzinski Pumpi
75 €
27.04.2022 04:48

Тетово / Тетово

МОДЕРНО И ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА БЕНЗИНСКА ПУМПА. Конвенционалните светилки кои непотребно ја трошат електричната енергија и имаат релативно мал работен век влијаат генерално на целиот Ваш бизнис. .

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам