1 / 9
TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA
45.000 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 16:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

116 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA.

KUKATA e na eden sprat i prizemje i moze da se zivee vo nea.

Ima 4 sobi (po dve na kat) i malo dvorno mesto.

Za poveke informacii :

WEB > twinshouse.com.mk
E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558 , 078/240-559

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам