1 / 5
SE PRODAVA KUKA
5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.08.2022 15:50

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Petar musevKuka vo Bogdanci 250m2 vednas vseliva na 2 sprata plus dvor 25
0m2 so posebni vlezovi za sekoj sprat plus pomosni prostorii,plac ,podrum so 3 prostorii.
Poveke informacii na tel. 070 265 652

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Borce
Потврден огласувач
070265652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам