Se barat itno vozaci so E kategorija!!!
75 €
23.01.2020 15:04

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se barat itno vozaci so E katregorija i so BG i MK dokumenti za vo Evropa, potocno na relacija Holandija-Germanija.
Plata: 70 e dnevnica plus bonusi, so platen prevoz i internet. Kontakt samo na viber na 078 426 787

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078426787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам