1 / 10
Deloven prostor vo Ohrid see izdava pod naem
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2020 22:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavam pod naem deloven prostor od 400m2 iprostor od 500m2.na dva sprata Vo Ohrid na prometna ulica.

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
070330900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам