1 / 1
NEREZI-PLAC SO MARKICA ZA STARECKI DOM ILI HOTEL
450.000 €
Цената е фиксна
12.03.2020 12:22

Карпош / Скопје

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

OSNOVA NA MARKICATA 600M2 PR+2+PK I SUTEREN KOJ GO DOBIVATE GRATIS ZNACI 5 KATA DOZVOLENA GRADBA IMA IZGRADENO TRI PLOCI I OBIKOLEN E CELIOT PLAC SO OGRADA KOJA E VISOKA 10M2 OD KAMEN POGLED NA CELO SKOPJE I UZIVANCIJA VO PRIRODA TREBA DA SE VIDI ZA DA SE POCUSTVUVA AMBIENTOT.... POZDRAV BETI TITAN 078 36 64 69

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Beti
Потврден огласувач
078366469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам