1 / 2
Led Feneri koristeni
3.000 МКД
20.06.2022 12:33

Карпош / Скопје

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata feneri! Odlicno osvetluvanje za hala ili rabotilnica. Cena na nov e 8.000 den eden.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Vladimir Filipovski
Потврден огласувач
075280141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам