1 / 4
Pojacalo Crest pro8200
1.050 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 12:30

Аеродром / Скопје

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e od profesionalnata serija na Crest...nikogas ne e rentano...iskljucivo za sopstveni potrebi...

poveke info na:
https://www.huss-licht-ton.de/product_info.php/en/Crest-Audio-Pro-8200-Amplifier/info/11281.htmlP.S...proizvedeno vo U.S.A,ne e od kineskite sranja...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075439159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам