1 / 6
Delovi za Skoda SuperB 2.5 tdi Audi Passat
1 €
04.01.2023 07:33

Битола / Битола

Delovi za skoda superb 2005ta god 2.5 tdi 120 kw 6,brzini racen menjac,so full oprema kozni sedista, radio navigacija,sarzer,pojacalo,xenon...odgovarat i za:
Audi A4 b5 A6 c5
Passat b5 5.5

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам