Logo

Klub masicka

Број на оглас: 2804595 | Објавен на: 30.03.2020, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Klub masicka kupena od "Inter mebel" vo dekemvri 2017...

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач