1 / 6
NAOCARI OCILA ZA VELOSIPED SKII MOTOKROS
600 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 13:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се спојува со лицето, и систем за вентилација. Дизајнирани за сите типови на кациги. Отпорност на удар и 100% UVA/UVB заштита. Ширина 19cm Висина 9cm.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам