1 / 11
Plac so kuka vo centarot na Kukurecani
8.500 €
Цената е фиксна
20.12.2022 23:50

Битола / Битола

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava idealna polovina 900m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
071307627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам