1 / 3
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ВИЗБЕГОВО -8000 М2
35 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 18:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Нивата се наоѓа пред (до) воените магацини и излегува на асвалтиран пат.
Лице 44м, вкупна површина 8000м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
075209920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам