1 / 6
Daljinsko Senhazer ew100 g2
270 €
10.03.2023 15:02

Скопје Центар / Скопје

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno
Sure slx 4 Akg pilot c544 slusalici za pikap

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078866046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам