1 / 12
olovo za ribolov
400 МКД
Цената е фиксна
21.06.2022 12:49

Свети Николе / Свети Николе

prodavam olovo na kilogram za ezerski i recen i morski ribolov cena za 100g,90gr,80, 400den/kg a 70gr,60,50,40gr 450den/kg za pogolema kolicina cena po dogovor gramazi od 30do 650gr.Mozen dogovor i so vase olovo .Kupuvajte makedonski proizvodi Bistro

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

Vlatko
septemvriska br7
Потврден огласувач
076485358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам