1 / 10
Farovi
1 €
03.07.2022 01:52

Гевгелија / Гевгелија

Farovi:
-Ibiza Kordoba Lev+Desen 93-98
-Skoda Felicija Desen 94-98
-Opel Astra F Desen 92-96
-Opel Vektra A Lev+Desen 88-92
-Fiat Punto 1 Lev+Desen 97-99
-Fiat Punto 2 H7/H7 Desen 2002
-Toyota Yaris Lev 98-2004
-Citroen ZX Lev+Desen H4
-Peugeot 307 Lev+Desen bez halogenki model 2001-2004


*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам