1 / 12
Stopovi Mehanizmi staklo Racki vrata
1 €
Цената не е фиксна
03.07.2022 01:52

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Stopovi:
-Hyundai Pony Lev
-Ford Escord Orion Sedan Desen 90-92
-Seat Ibiza Desen 93-98
-Ford Fiesta Lev+Desen 92-95
-Golf 1 Lev+Desen
-Kia Rio Lev 2002-2006
-Audi a8 Lev+Desen Led 2006

Mehanizmi staklo:
-Mazda 6 Preden desen+Zaden desen 2004
-Komandi za stakla Mazda 6 2004
-Tapaciri Desni Mazda 6 2004

Racka vrata:
-Fiat Punto 1 Desna 93-99
-Fiat Panda Leva predna 2005
*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам