1 / 9
Zmigavci Hauba Peugeot 406 Difuzer 406+Krilo Ibiza
1 €
Цената не е фиксна
04.12.2021 14:50

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Zmigavci:
-Audi 80 Desen 79-84
-Ford Fiesta Lev 92-95
-Skoda Oktavia Desen 97-2000
-Mercedes S klasa Lev 93-95
-Opel Vectra A Desen 88-92
-Lada Samara Lev
-Skoda Oktavia prodzirni Lev+Desen 2005

-Hauba Peugeot 406 98
-Difuzer Peugeot 406+partner Ksara
-Krilo Ibiza Kordoba 96
*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам