1 / 2
Telo za Shure SLX.....
1.500 МКД
Цената е фиксна
11.09.2022 13:19

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Komplet novo telo za Shure SLX,vasiot mikrofon ke izgleda kako nov.....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам