1 / 3
Grbna bateriska prskalka
2.400 МКД
14.05.2022 19:12

Кочани / Кочани

Prodavam bateriski prskalki vremetraenje na baterija do 7h, +moznost za racno pumpanje, ima kombinirana i samo bateriska, vo slucaj na potrosuvanje na baterija. Kontakt: 078290453

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078290453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам