1 / 12
Sanduci za pceli LR
1 €
14.11.2022 20:56

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Eden komplet se sostoi od : podnica,3 tela so buseni ramki, zbeg, kapak opsien so aluminski lim..
Tel. 078 297 124

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
077741296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам