1 / 4
ALTERNATOR za Jeep 2.5 td, 85 kw, 2000 god.
50 €
Цената не е фиксна
12.01.2023 20:51

Охрид / Охрид

Prodavam ALTERNATOR za Jeep 2.5 td, 85 kw, 2000 god.
Odgovara za Frontera 2.5 td, Grand Cherokee i dr.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078544524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам