1 / 4
Плац во Бардовци
62.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 08:18

Карпош / Скопје

Квадратура:

620 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување), 075 440 423

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
075440423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам