1 / 1
дуќан
30.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.12.2018 13:00

Кичево

Квадратура:

36 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Се продава дуќан во Кичево на ул. "Охридска" кај казанџиите, приземје 19м2 и поткровје 17 м2.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Кристина
Потврден огласувач
071959148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам