1 / 1
Pioneer DDJ WEGO
6.000 МКД
Цената е фиксна
28.11.2019 11:30

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава DJ Controller, Pioneer DDJ WEGO, претежно користен во домашни услови, и функционално и естетски зачуван. Оди во пакет со Virtual DJ Limited Edition.

078/585-277

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Tomi
Потврден огласувач
078585277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам