1 / 2
SIJALICA NA SONCEVA SVETLINA
500 МКД
Цената е фиксна
14.01.2019 11:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SIJALICA SO 24 LED SE POLNI NA SONCEVA SVETLINA

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам