1 / 3
R-SIM 12 - najnovata za otklucuvanje na MREZA na iphone
1.050 МКД
Цената е фиксна
13.01.2021 17:24

Битола / Битола

R-sim 12 Za otklucuvanje na mreza za IPHONE, odgovara za IOS 10 i najnoviot IOS 11.X
KONTAKT 0'7'8 /2.9.4 -- 1.4.6

TELEFONOT KE VI RABOTI 100% KAKO NORMALEN I INSTALACIJATA E SO MOJA POMOS!!!
prakam po kargo ja dobivate za 1-2 denovi. Slobodno pratete e-mail ili na viber za naracka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

------
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам