1 / 6
Audi A6 2.5 tdi
1.450 €
24.02.2023 10:46

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2017

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Prodavam Audi A6 2.5 tdi 180 ks avtomatic tiptronic menuvac, godina 2001. So full oprema. Donesen od svajcarija, voziloto e na stranski dokumenti.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам