1 / 5
gumi 17,5 za prikolki
По Договор
28.06.2022 08:30

Неготино / Неготино

PRODAVAM POLOVNI GUMI
235/75R17,5
MADE IN SLOVENIJA
FULDA
245/70R19,5
POGOIDNI ZA PRIKOLKI
ILI PROTEKTIRANE
GUMITE SE OD PRIKOLKA TANDEM
071208968
076577046

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
071208968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам