Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КАТЛАНОВСКА БАЊА

Број на оглас: 2817403 | Објавен на: 25.03.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 72 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Тип на домот: Вила

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: КАТЛАНОВСКА БАЊА

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава викенд куќа на само 100м од Црквата Св. Недела. Објектот е легализиран и има имотен лист, а располага со приземје (кујна, дневна и купатило) и спрат (две соби). Убаво и мирно место со прекрасен поглед према бањата. Може и предлог на цена.

 Скопје    Општина:Петровец

Прати Е-Маил

 .