1 / 3
Sa prodava kuka
34.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2020 12:39

Штип / Штип

Број на соби:

12

Квадратура:

460 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2007

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Duzlacki rid

Kukata e 460 kvadrata so prizemje sprat i potkrovje i e so dva vleza.poveke informacii na 078 475 217 Zoki. Zvonete samo na Zoki

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
071710332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам