1 / 1
Сметководство, основање на фирми
1 МКД
11.07.2020 20:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Лиценцирано сметководственото биро Акаунт груп преку своите овластени сметководители ги врши сите сметководствени услуги:
- Финансиско сметководство
- Материјално Сметководство
- Денарско и девизно работење
- Увоз / извоз
- Производствени калкулации
- Благајна
- Пресметка на плати и изработка на МПИН
- Даночни пријави
- Завршни пресметки
- Пресметка и поднесување пријави за персонален данок
- Компензации
- Конфирмации
- Пријава/одјава на работници
- Предлог договори
- Услуги кон ЦРМ
- Услуги кон УЈП
- Консултантски/советодавни услуги
- Регистрација на фирми
- Останати услуги согласно вашите потреби

Повеќе на
www.smetkovodstvo.com.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Акаунт Груп
Ленинградска 114
Потврден огласувач
078399296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам