Kupuvam Videorekorder VHS
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2020 15:59

Аеродром / Скопје

Kupuvam videorekorder VHS poloven ili nov, ama ispraven po moznost malku koristen. Godina na proizvodstvo ne e vazna. Da ima najmalku 4 glavi za snimanje. Vazno e da e HD i od prv gazda i da ima original Dalinsko

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Се бара од:

Gligor
Потврден огласувач
0038970225490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам